Marko Madison Sensual M-537 (2)

více ↓

A je to tady!

Romantic retro styl!

Dlouho očekávané plavky, které na první pohled zaujmou svým nábojem ženskosti. Madison jsou plavky, ve kterých se budete cítit perfektně! Spojují komfort a sex appeal.

Vrchní díl tvoří vyztužená balconettka s kompletně odepínacím ramínkem za krk. Italská tkanina je zvýrazněna vzorem exotických květin. Barevná vyladěnost Vás uchvátí. Košíčky podprsenky jsou vyztužené, doplněné velkou push-up vycpávkou. Díky tomu, že je vycpávka integrována už přímo do košíčku a nelze ji  vyjmout, zaručí maximální efekt modelace a optického zvětšení. Opora je samozřejmostí. 

Budete se cítit sebevědomě a atraktivně. Ramínko můžete regulovat a pokud se chcete maximálně opálit tak jej jednoduše odepnete. Vynikne tak hluboký dekolt i holá ramena. Obvod se zavazuje na zádech, jedině tak můžete jeho velikost dobře přizpůsobit svým potřebám. 

A co spodní díl?

To je jedinečný hit! Kalhotky budete milovat pro jejich vysoký střih do pasu, který zahalí bříško a díky květovaným bokům opticky zeštíhlí a protáhne celou siluetu. 

Představujeme Vám naprosto jedinečný model, se kterým se po prvním setkání nebudete chtít rozloučit. 

 Výjimečná ženskost se špetkou retro stylu. Perfektní spojení sytě fialové barvy a modrých doplňků zaručuje první místo v plážovém hledáčku.

Romantika a komfort v jednom kousku plavek... jak jednoduché, nemyslíte?

1 113 Kč koupit na Lanotte.cz

Značka: Marko
Marko Polská módní značka primárně produkující elegantní plavky.
Pro koho: ženy
Styl: retro
Vzor: květovaný, se vzorem
Příležitost: pláž
Trend: push-up